چاپ
ارسال به دوست

به مناسبت فرا رسیدن عید سعید قربان انجام شد

دیدار صمیمانه مدیر کل دامپزشکی استان کردستان با اعضای اکیپ های عملیاتی مایه کوبی فاز 1 تب برفکی دامی در سال 98

مدیر کل دامپزشکی استان کردستان ظهر روز شنبه مورخه 19 مرداد 98 به مناسبت فرا رسیدن عید سعید قربان با اعضای اکیپ های عملیاتی فاز اول واکسیناسیون رایگان تب برفکی دامی و تعدادی از همکاران ستادی در محل سالن جلسات دیداری صمیمانه داشت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کردستان، مدیر کل دامپزشکی استان کردستان ظهر روز شنبه مورخه 19 مرداد 98 به مناسبت فرا رسیدن عید سعید قربان با اعضای اکیپ های عملیاتی فاز اول واکسیناسیون رایگان تب برفکی دامی و تعدادی از همکاران ستادی در محل سالن جلسات دیداری صمیمانه داشت.

دکتر مجتبی ورمقانی مدیر کل دامپزشکی استان کردستان در این دیدار که در حضور معاونین، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه، روسای ستادی و جمعی از اعضای اکیپ های مایه کوبی فاز 1 تب برفکی دامی انجام شد گفت" جلسه امروز بصورت نمادین برای قدردانی از زحمات تمامی اعضای اکیپ های مایه کوبی تب برفکی برگزار شده است و بدلیل آماده باش شبکه دامپزشکی شهرستان ها به مناسبت عید قربان، امکان حضور همه نیروها در این جلسه میسر نبوده و انشاالله در آینده از زحمات حقیقتا سخت و شبانه روزی تمامی همکاران اکیپ ها در مراسمی تجلیل به عمل خواهد آمد.

دکتر ورمقانی افزود علاوه بر تقدیر از زحمات پرسنل اعضای اکیپ، لازم می دانم صمیمانه از همراهی خانواده های ایشان که موجب دلگرمی و همراهی این بزرگوران بوده و حضور شبانه روزی اعضای اکیپ ها در عملیات مایه کوبی را موجب شده اند تشکر ویژه بنمایم.

وی ادامه داد بر خلاف برخی اظهار نظرها، بنده از همان روز اول فاز معتقد بودم که بخش دولتی، اجرای این فاز را با کیفیت و پوشش حداکثری انجام خواهد داد که آمار و عملکرد ثبت شده موید این نکته می باشد.

مدیر کل دامپزشکی استان کردستان ادامه داد مردم، اصحاب رسانه و مسئولان از تلاش های اکیپ های مایخ کوب دامپزشکی استان مطلع می باشند و در حالی که دشمن بدنبال القای ناکارآمدی دستگاه های اجرای است، بررسی ها حاکی از رضایتمندی مردم خصوصا روستائیان و دامداران از عملکرد اکیپ های دامپزشکی کردستان است و اهمیت اجرای بی نظیر این فاز بغیر از پیشگیری از بیماری تب برفکی، در انتشار پیام وحدت و همدلی پرسنل و مدیریت اداره کل دامپزشکی به بیرون از مجموعه است.

  

  • کد خبر: ٢٤٢٢٥٢/
  • ٢٣:٢٦ - 1398/05/19/
  • تعداد بازدید: 124

خروج