• 1400/07/15 - 16:16
  • تعداد بازدید : 17
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه
با شکایت شبکه دامپزشکی بیجار صورت گرفت

عدم رعایت موازین بهداشتی عاملی برای پلمب یک واحد رستوران در بیجار

در مورخه 14 مهر 1400 رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان بیجار از پلمب یک واحد رستوران بعلت رعایت نکردن مقررات و ضوابط بهداشتی خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کردستان، در مورخه 14 مهر 1400 رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان بیجار از پلمب یک واحد رستوران بعلت رعایت نکردن مقررات و ضوابط بهداشتی خبر داد.
دکتر هادی اسکندری رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان بیجار اظهار داشت در راستای تامین امنیت و سلامت غذایی شهروندان، کارشناسان بهداشتی این شبکه در بازدید از یک واحد رستوران در سطح شهرستان، مقادیری گوشت فاسد و فاقد شرایط ارگانولپتیکی را کشف و پس از تنظیم صورتجلسه برای رسیدگی به مراجع قضایی ارجاع شد.
وی افزود مقام قضایی پس از تجمیع ادله و بعلت تهدید علیه بهداشت عمومی دستور پلمب واحد یاد شده را تا اطلاع ثانوی صادر نمود که حکم صادر با حضور نماینده اداره اماکن نیروی انتظامی در روز چهارشنبه مورخه 14 مهر سال جاری انجام شد.
اسکندری با بیان اینکه کنترل و نظارت بهداشتی مراکز عرضه، توزیع و تولید فرآورده های خام دامی یکی از مهمترین وظایف دامپزشکی است ادامه داد اجرای طرح های منسجم و مستمر تشدید کنترل و نظارت بهداشتی، از وظایف شبکه دامپزشکی بیجار می باشد.
  • گروه خبری : بیجار
  • کد خبر : 277651
کلمات کلیدی
محمد طاهری

محمد طاهری

تصاویر

لینک کوتاه