• 1400/07/22 - 11:26
  • تعداد بازدید : 38
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

سفر مدیر کل دفتر دارو و درمان سازمان دامپزشکی کشور به کردستان

مدیر کل دامپزشکی استان کردستان 'گفت مدیر کل دارو و درمان سازمان دامپزشکی و تعدادی از کارشناسان دفتر دارو و درمان سازمان در تاریخ 20 مهر 1400 جهت بررسی عملکرد اداره کل دامپزشکی کردستان در حوزه دارو و درمان به استان سفر نمودند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کردستان، مدیر کل دامپزشکی استان کردستان 'گفت مدیر کل دارو و درمان سازمان دامپزشکی و تعدادی از کارشناسان دفتر دارو و درمان سازمان در تاریخ 20 مهر 1400 جهت بررسی عملکرد اداره کل دامپزشکی کردستان در حوزه دارو و درمان به استان سفر نمودند.

دکتر مجتبی ورمقانی مدیر کل دامپزشکی استان کردستان افزود، دکتر وهاب پیرانی مدیر کل دارو و درمان سازمان دامپزشکی در این سفر، مستندات و جزییات اقدامات در خصوص کشف و ضبط داروهای تقلبی توسط اداره کل دامپزشکی را مورد بررسی قرار داد و از محموله داروهای تقلبی کشف شده بازدید کرد.
گفتنی است در این سفر تعدادی از شرکت های پخش استانی دارو و واکسن در تاریخ 21 مهر ماه سال جاری توسط مدیر کل دفتر دارو و درمان مورد بازدید قرار گرفت و انبارهای دارو و واکسن، فاکتورهای خرید و فروش، گواهی های بهداشتی قرنطینه ای حمل و سامانه دارویی مورد ارزیابی قرار گرفت.
در خاتمه و در جلسه جمع بندی مدیر کل‌ دفتر دارو درمان از خدمات و تلاش های اداره کل دامپزشکی در حوزه دارو و درمان تقدیر نمود.
  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 277931
کلمات کلیدی
محمد طاهری

محمد طاهری

تصاویر

لینک کوتاه