چاپ
ارسال به دوست

افزایش 3 برابری اعتبارات مصوب تملک دارایی های سرمایه ای سال 98 شبکه دامپزشکی شهرستان سروآباد نسبت به سال گذشته

به نقل از شبکه دامپزشکی شهرستان سروآباد، اعتبارات تملک دارایی سرمایه ای شبکه دامپزشکی شهرستان سروآباد در سال 98 با افزایش 3 برابری مواجه گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کردستان، به نقل از شبکه دامپزشکی شهرستان سروآباد، اعتبارات تملک دارایی سرمایه ای شبکه دامپزشکی شهرستان سروآباد در سال 98 با افزایش 3 برابری مواجه گردید.

پروایی رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان سروآباد افزود با توجه به رضایت مجموعه فرمانداری شهرستان سروآباد از خدمات شبانه روزی و قابل توجه ارائه شده کارکنان این شبکه به دامداران و شهروندان شهرستان سروآباد و اقدامات کار آمد این شبکه در راستای پیش گیری و مبارزه با بیماری های واگیر و مشترک بین انسان و دام، کمیته برنامه ریزی اعتبارات شهرستان در سال جاری با افزایش 3 یرایری اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای این شبکه در مقایسه با سال گذشته موافقت نمود.

وی ادامه داد تصویب این سهم از اعتبارات در سال 98 برای شبکه دامپزشکی از اهمیت بالایی برخوردار است که با توجه به ارائه رایگان بیشتر خدمات این شبکه به دامداران، افزایش فراوان هزینه تمام شده خدمات ارائه شده در سال 98 و وابسته بودن این خدمات به اختصاص اعتبارات مناسب، تصویب این سهم از اعتبارات شهرستانی را در سال 98 بسیار با اهمیت دانست و اظهار داشت در سال پیش رو با دست بازتر و قدرت بیشتر به خدمت رسانی رایگان به دامدران شهرستان پرداخته خواهد شد.

گفتنی است سرپرست فرمانداری و مجموعه فرمانداری شهرستان سروآباد به وظایف و خدمات ارائه شده توسط شبکه دامپزشکی سروآباد اشرافیت کامل و جامعی داشته و تصویب این سهم از اعتبارات بر اساس واقعیت خدمت رسانی اداره کل و شبکه دامپزشکی سروآباد به روستائیان و دامداران عزیز می باشد. که جای قدردانی و تشکر دارد.


  • فایل پیوست :
  • کد خبر: ٢٤٢١٣٦/
  • ١٣:٤٧ - 1398/05/18/
  • تعداد بازدید: 122

خروج