چاپ
ارسال به دوست

کشف محموله 1100 کیلو گرمی مرغ غیر قابل مصرف در بانه

معاون سلامت دامپزشکی کردستان گفت در بازدید سر زده شب گذشته مورخه 22 مهر 97 کارشناسان دامپزشکی بانه از یک واحد کشتارگاهی طیور مقدار 1100 کیلو گرم مرغ که در حال آماده سازی برای بسته بندی مجدد بود را کشف و ضبط کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کردستان، معاون سلامت دامپزشکی کردستان گفت در بازدید سر زده شب گذشته مورخه 22 مهر 97  کارشناسان دامپزشکی بانه از یک واحد کشتارگاهی طیور  مقدار 1100 کیلو گرم مرغ که در حال آماده سازی برای بسته بندی مجدد بود را کشف و ضبط کردند.

دکتر ناصر مخدوم معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان کردستان افزود در تاریخ مذکور پرسنل یک واحد کشتارگاه طیور در شهرستان بانه در ساعات خارج از زمان فعالیت رسمی کشتارگاه و بدون حضور مسئول فنی بهداشتی واحد، اقدام به خارج نمودن مرغ ها از بسته بندی قبلی و بسته بندی جدید 1100 کیلو گرم مرغ کشتاری بودند که با هوشیاری بازرسان شبکه دامپزشکی شهرستان بانه، محموله توقیف و پرونده ای برای تعیین تکلیف به مراجع قضایی تشکیل گردید.

دکتر مخدوم اظهار کرد از همان لحظات اولیه بازرسی با مقام قضایی هماهنگی به عمل آمد، که امروز  پس از محرز شدن تخلف، دستور امحاء آن صادر شد.

گفتنی است روز شنبه مورخه 21 مهر 97 نیز بیش از 500 کیلو گرم مرغ فاسد و تاریخ منقضی توسط پرسنل شبکه دامپزشکی بیجار از یکی از مراکز عرضه سطح شهرستان کشف و ضبط شد.


  • فایل پیوست :
  • کد خبر: ١٠١٥/
  • ١٢:٠٥ - 1397/07/23/
  • تعداد بازدید: 65
کلید واژه ها

خروج