اخبار حاوی کلید واژه (واحد مرغداری غیر مجاز)


کشتار غیر مجاز عامل پلمب قصابی متخلف در بخش دلبران شهرستان قروه شد
معاون سلامت دامپزشکی کردستان از پلمب یک باب مغازه قصابی متخلف در بخش دلبران از توابع شهرستان قروه بعلت عرضه گوشت حاصل از کشتار غیر مجاز در تاریخ 23 شهریور 98 پلمب گردید.
 ١٣٩٨/٠٦/٢٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
در اجرای طرح نظارتی ضربتی بهداشت عمومی و توسط نیروهای ستادی دامپزشکی کردستان انجام شد
کشف و ضبط 659 کیلو گرم فرآورده خام دامی فاسد و غیر قابل مصرف از مراکز عرضه و رستوران های سنندج
مدیر کل دامپزشکی استان کردستان در ساعات پایانی روز یکشنبه 24 شهریور 98 گفت نیروهای ستادی اداره کل در یک عملیات ضربتی مقدار 659 کیلو گرم انواع فرآورده خام دام و طیور غیر قابل مصرف و تاریخ منقضی را از مراکز عرضه و رستوران های سطح شهرستان سنندج کشف و ضبط نمودند.
 ١٣٩٨/٠٦/٢٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
واگذاری واکسیناسیون نیوکاسل طیور روستایی 1000 روستای کردستان به بخش غیر دولتی
با دستور مدیر کل دامپزشکی کردستان واکسیناسیون طیور روستایی 1000 روستای استان با رعایت کلیه ضوابط به مراکز بخش غیر دولتی واگذار شد.
 ١٣٩٨/٠٦/١٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
کشف و ضبط 210 کیلو گرم انواع فرآورده خام دامی غیر قابل مصرف از مراکز عرضه سنندج
معاون سلامت دامپزشکی کردستان گفت در بازدید صبح و عصر 11 شهریور 98 مدیر کل دامپزشکی و نیروهای بهداشت عمومی دامپزشکی شهرستان سنندج مقدار 210 کیلو گرم انواع فرآورده خام دامی فاسد کشف و ضبط شد.
 ١٣٩٨/٠٦/١٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
رستوران متخلف در شهرستان دهگلان بخاطر استفاده از گوشت غیر مجاز و غیر بهداشتی پلمب گردید
روز یکشنبه 10 شهریور 98 یک رستوران بعلت تخلف بهداشتی در استفاده از گوشت حاصل از کشتار غیر مجاز با حکم دادستان در شهرستان دهگلان پلمب شد.
 ١٣٩٨/٠٦/١١ - نظرات : ٠متن کامل >>
کشف و ضبط بیش از 120 کیلو گرم انواع فرآورده خام دامی غیر قابل مصرف از رستوران های شهرستان بیجار
به نقل از شبکه دامپزشکی شهرستان بیجار روز شنبه مورخه 9 شهریور 98 بازرسان بهداشتی شبکه موفق به کشف و ضبط 120 کیلو گرم انواع فرآورده خام دام و طیور فاسد از تعدادی از رستوران ها و مراکز عرضه شدند.به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کردستان، به نقل از شبکه دامپزشکی شهرستان بیجار روز شنبه مورخه 9 شهریور 98 بازرسان بهداشتی شبکه موفق به کشف و ضبط 120 کیلو گرم انواع فرآورده خام دام و طیور فاسد از تعدادی از رستوران ها و مراکز عرضه شدند. دکتر اسکندری رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان بیجار افزود با عنایت به اینکه سلامت شهروندان و تامین بهداشت فرآورده های خام دامی بعنوان مهمترین اولویت کاری دامپزشکی محسوب می گردد، لذا بازرسان بهداشتی این شبکه در بازرسی های روزمره و منظم خود از مراکز عرضه فرآورده های خام دام و طیور در سطح شهرستان، در روز 9 شهریور سال جاری موفق به کشف و ضبط بیش از 120 کیلو گرم انواع فرآورده خام دامی از چندین رستوران و مرکز عرضه گردیدند. این مقدار کشفیات پس از هماهنگی های لازم بطریق بهداشتی معدوم سازی شد.
 ١٣٩٨/٠٦/١٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
پلمب یک واحد دیگر مرغداری غیر مجاز در شهرستان سقز
به نقل از شبکه دامپزشکی شهرستان سقز در روز شنبه مورخه 9 شهریور 98 یک واحد مرغداری که بدون داشتن مجوز بهداشتی در روستای پیر یونس شهرستان سقز اقدام به جوجه ریزی می نمود، پلمب شد.
 ١٣٩٨/٠٦/١٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
معدوم سازی 3000 کیلو گرم جگر منجمد مرغ غیر قابل مصرف در مریوان
به نقل از شبکه دامپزشکی شهرستان مریوان در روز دوشنبه 28 مرداد 98 مقدار 3000 کیلو گرم جگر منجمد مرغ بدون هویت و غیر قابل مصرف در مریوان معدوم سازی شد.
 ١٣٩٨/٠٥/٣٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
جوجه ریزی غیر مجاز عامل پلمب شدن واحد مرغداری در شهرستان سقز
در تاریخ 28 مرداد 98 به نقل از رئیس شبکه دامپزشکی سقز، تخلف واحد مرغداری ناشی از جوجه ریزی غیر مجاز در روستای تموغه شهرستان سقز منجر به پلمب آن گردید.
 ١٣٩٨/٠٥/٢٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
پلمب یک واحد مرغداری متخلف در شهرستان سقز
به نقل از شبکه دامپزشکی سقز، در تاریخ 27 مرداد 98 یک واحد مرغداری متخلف بعلت جوجه ریزی بدون مجوز در روستای پیر یونس شهرستان سقز با حکم قضایی پلمب گردید.
 ١٣٩٨/٠٥/٢٨ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 صفحه بعدی >>