• 1400/07/20 - 14:17
  • تعداد بازدید : 13
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

حمل محموله مرغ با تاکسی دربستی

سرپرست شبکه دامپزشکی کامیاران در مورخه 19 مهر 1400 از توقیف 2 محموله گوشت مرغ فاقد مجوز حمل بهداشتی قرنطینه ای و غیر مجاز در خروجی استان خبر داد.

     به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کردستان،سرپرست شبکه دامپزشکی کامیاران در مورخه 19 مهر 1400 از توقیف 2 محموله گوشت مرغ فاقد مجوز حمل بهداشتی قرنطینه ای و غیر مجاز در خروجی استان خبر داد.
مهندس عباس گلی سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان کامیاران افزود اکیپ های بهداشت عمومی ستادی و شهرستانی اداره کل دامپزشکی استان کردستان در یکی از محورهای مواصلاتی استان در ساعات ابتدایی صبح امروز پس از رصد و پایش بازار عرضه فرآورده های خام دامی موفق به توقیف 2 محموله لاشه مرغ غیر مجاز و بدون گواهی بهداشتی قرنطینه ای از داخل 2 خودروی سایپا وانت و تاکسی شهری که در حال خروج از استان بود گردیدند.
 وی ادامه داد در بازرسی از خودروی وانت سایپا که فاقد یخچال و بدون مجوز حمل بهداشتی و قرنطینه ای دامپزشکی و تاکسی شهری که به صورت غیر مجاز اقدام به حمل گوشت مرغ کرده بودند مقدار 1000 کیلو گرم لاشه مرغ کشتار شده روز کشف و توقیف گردید.
گلی تصریح کرد با تعامل نیروی انتظامی پس از توقیف خودروها، پرونده ای برای خاطیان تشکیل و برای ادامه مراحل قانونی به مراجع قضایی ارجاع داده شد.
گفتنی است حمل و نقل فرآورده های خام دامی تنها با خودروهای تحت نظارت دامپزشکی و بعد از اخذ مجوز حمل بهداشتی  قرنطینه ای انجام می گردد.
  • گروه خبری : کامیاران
  • کد خبر : 277867
کلمات کلیدی
محمد طاهری

محمد طاهری

تصاویر

لینک کوتاه