• 1400/07/14 - 13:38
  • تعداد بازدید : 16
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

مراسم 28 صفر با حضور نماینده ولی فقیه در کشور امارات در اداره کل دامپزشکی استان کردستان برگزار شد

در روز دوشنبه مورخه 12 مهر 1400 مراسمی به مناسبت 28 صفر سالروز رحلت جانگداز پیامبر مهربانی ها حضرت محمد مصطفی(ص) و سلاله پاکش امام حسن مجتبی (ع) و شهادت حضرت علی بن موسی رضا (ع) با حضور نماینده ولی فقیه در کشور امارات در سالن جلسات اداره کل دامپزشکی استان کردستان برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کردستان، در روز دوشنبه مورخه 12 مهر 1400 مراسمی به مناسبت 28 صفر سالروز رحلت جانگداز پیامبر مهربانی ها حضرت محمد مصطفی(ص) و سلاله پاکش امام حسن مجتبی (ع) و شهادت حضرت علی بن موسی رضا (ع) با حضور نماینده ولی فقیه در کشور امارات در سالن جلسات اداره کل دامپزشکی استان کردستان برگزار شد.  
 پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید، دکتر مجتبی ورمقانی مدیر کل دامپزشکی استان کردستان ضمن خوش آمد گویی به مهمانان حاضر، فرا رسیدن ایام سوگواری 28 و 30 صفر را تسلیت گفت؛ در ادامه حجت الاسلام ورمقانی مسئول حوزه نماینده ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی کردستان نیز فرا رسیدن هفته دامپزشکی را بر تلاشگران این عرصه تبریک گفت.
سپس حضرت آیت الله حسینی نماینده مقام معظم رهبری مدظله العالی در کشور امارات طی سخنانی گفت پیامبر(ص) در حدیثی ملاک برتری یک مسلمان بر دیگری را «تقوا» دانست.
وی در ادامه اظهار داشت از مهم‌ترین مسائلی که در فرهنگ قرآن و عترت بسیاری به آن دعوت شده‌ایم طوری که سعادت و شقاوت هر انسانی بستگی به اهتمام و تقیّد ما به آن دارد، «تقوا» اعم از تقوای در فکر و اندیشه، در دیدن و شنیدن، در عمل و  است این موضوع به قدری از اهمیت بالایی برخوردار است که گرامی‌ترین بندگان خدا کسانی معرفی شده‌اند که تقیّد بیشتری به تقوا دارند و در یک کلام اهل تقوا هستند. 
گفتنی است در این جلسه معاون توسعه، روسای ستادی و کارمندان اداره کل دامپزشکی استان کردستان حضور داشتند.
  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 277596
کلمات کلیدی
محمد طاهری

محمد طاهری

لینک کوتاه