• 99/11/30 - 11:44
  • تعداد بازدید : 16
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
افتخاری دیگر برای دامپزشکی کردستان

قدردانی مدیر کل دفتر نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی سازمان دامپزشکی از عملکرد دامپزشکی کردستان

مدیر کل دفتر نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی سازمان دامپزشکی کشور در روز چهارشنبه مورخه 27 بهمن 99 از اقدامات و تلاش های دامپزشکی کردستان در انجام وظایف حاکمیتی در حوزه بهداشت عمومی قدردانی نمود.

    به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کردستان، مدیر کل دفتر نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی سازمان دامپزشکی کشور در روز چهارشنبه مورخه 27 بهمن 99 از اقدامات و تلاش های دامپزشکی کردستان در انجام وظایف حاکمیتی در حوزه بهداشت عمومی قدردانی نمود.

دکتر سامد برومند فر مدیر کل دفتر نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی سازمان دامپزشکی کشور در بخشی از تقدیرنامه بیان داشته که از تلاش ها و زحمات بی شائبه همکاران محترم اداره نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی آن استان قدردانی می نماید.

دکتر برومندفر اظهار داشته با توجه به اقدامات شایسته آن اداره کل در انجام وظایف و مسئولیت های حاکمیتی در حوزه بهداشت عمومی و تضمین سلامت فرآورده های خام دامی به ویژه بازدیدهای نظارتی مستمر از واحدهای تحت پوشش، اقدامات جدی و هماهنگی های بین بخشی در ساماندهی کشتار غیر مجاز، پیگیری و برخورد با متخلفین شایسته قدردانی می باشد که خواهشمند است به نحو ممکن از همکاران محترم تقدیر گردد.

گفتنی است که اداره کل دامپزشکی در یازده ماهه سال جاری در حوزه نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی بیش از 160 هزار مورد بازدید از مراکز تولید، توزیع، نگهداری، بسته بندی، قطعه بندی و عرضه فرآورده های خام دامی انجام شده که 92 هزار و 91 کیلو گرم فرآورده غیر قابل مصرف ضبط و تعداد 362 فقره پرونده به مراجق قضایی ارجاع داده شده است.

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 271723
کلمات کلیدی
admin ادمین پورتال کردستان

admin ادمین پورتال کردستان

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید