• 1400/07/20 - 14:28
  • تعداد بازدید : 36
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه

عاملان حمله به اکیپ های دامپزشکی و خودرو نیروی انتظامی به مراجع قضایی معرفی شدند

مدیر کل دامپزشکی استان کردستان روز سه شنبه 20 مهر 1400 گفت در جریان توقیف دو محموله مرغ زنده بدون مجوز بهداشتی قرنطینه ای که قصد خروج غیر قانونی از استان را داشت، عوامل حمل با پرسنل دامپزشکی درگیر و به خودرو پلیس نیز آسیب وارد کردند.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کردستان، مدیر کل دامپزشکی استان کردستان گفت در جریان توقیف دو محموله مرغ زنده بدون مجوز بهداشتی قرنطینه ای که قصد خروج غیر قانونی از استان را داشت، عوامل حمل با پرسنل دامپزشکی درگیر و به خودرو پلیس نیز آسیب وارد کردند.
دکتر مجتبی ورمقانی مدیر کل دامپزشکی استان کردستان افزود در جریان بازدید اکیپ های مشترک انتظامی و دامپزشکی از محورهای مواصلاتی استان و در حین توقیف دو خودرو حمل مرغ زنده فاقد گواهی بهداشتی قرنطینه ای، صاحبان خودرو ضمن حمله به عوامل تلاشگر و زحمت کش اکیپ های دامپزشکی، به خودروی سمند نیروی انتظامی آسیب جدی وارد کردند.
دکتر ورمقانی اظهار داشت پس از هماهنگی لازم و بر اساس دستور مقام قضایی، محموله یاد شده برای کشتار به قیمت مصوب دولتی و عرضه در مراکز عرضه استان به کشتارگاه طیور منتقل و خودروها پس از تخلیه بار در کشتارگاه، توقیف و به پارکینگ منتقل شدند.
  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 277869
کلمات کلیدی
محمد طاهری

محمد طاهری

لینک کوتاه