• 1400/07/17 - 14:42
  • تعداد بازدید : 28
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
به منظور تبریک روز ملی دامپزشکی

حضور رئیس سازمان جهاد کشاورزی کردستان در محل اداره کل دامپزشکی کردستان

روز شنبه مورخه 17 مهر 1400 رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان به مناسبت روز ملی دامپزشکی با پرسنل اداره کل دامپزشکی کردستان در محل سالن جلسات دیدار کرد.

        به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کردستان، روز شنبه مورخه 17 مهر 1400 رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان به مناسبت روز ملی دامپزشکی با پرسنل اداره کل دامپزشکی کردستان در محل سالن جلسات دیدار کرد.

در این دیدار مهندس فرید الدین سپری رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان در این دیدار روز ملی دامپزشکی را به همکاران دامپزشکی تبریک گفته و اظهار داشت عملکرد اداره کل دامپزشکی در طی این چند سال اخیر در قسمت های مختلف موجب گردیده ضمن اطمینان هم استانی ها به حضور پرسنل دامپزشکی در نظارت های مستمر و منظم بهداشت عمومی و همچنین رضایت بهره برداران این حوزه از دلسوزی و کارکرد نیروهای دامپزشکی در امر مبارزه با بیماری های دام و طیور، در سطح کشور نیز به دلیل مرزی بودن استان و مشکلات و مسئولیت های خاص همواره در بین استان های برتر خودنمایی کند.

وی افزود مدیریت و پرسنل اداره کل دامپزشکی با اقدامات به موقع و پیشگیرانه در مبارزه با بیماری های دامی و مدیریت بهداشتی و کنترل بیماری ها با همکاری و تعامل بین سایر مجموعه های جهاد کشاورزی استان موجب شده در همه زمینه ها موفق عمل نماید.

در ابتدای جلسه دکتر مجتبی ورمقانی مدیر کل دامپزشکی استان کردستان گزارشی از عملکرد و تلاش های انجام شده در این مدت را بصورت اختصار ارائه نمود و بیان داشت که حمایت و پشتیبانی های مهندس سپری  و معاونین سازمان جهاد کشاورزی استان و همچنین همدلی کارکنان با مدیریت و تلاش و پشتکار شبانه روزی آنان موجب کسب افتخارات متعدد از جمله کسب رتبه اول دستگاه های اجرایی استان برای چهارمین سال متوالی در جشنواره شهید رجایی و انتخاب مدیر کل نمونه استانی سازمان دامپزشکی گردیده است.

گفتنی است رئیس سازمان جهاد کشاورزی را مسئول حوزه نماینده ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی و همچنین معاونین امور دام و توسعه سازمان جهاد کشاورزی همراهی نمودند.

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 277736
کلمات کلیدی
محمد طاهری

محمد طاهری

تصاویر

لینک کوتاه