• 1400/06/30 - 11:52
  • تعداد بازدید : 36
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه
نماینده مردم شهرستان های مریوان و سروآباد گفت:

حامی و پشتیبان کارکنان دامپزشکی در برخورد با عوامل توزیع فرآورده های خام دامی فاسد هستم

سرپرست شبکه دامپزشکی مریوان از بازدید سرزده نماینده مردم شهرستان های مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی از شبکه دامپزشکی مریوان در مورخه 27 شهریور 1400 خبر داد.

                          به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کردستان، سرپرست شبکه دامپزشکی مریوان از بازدید سرزده نماینده مردم شهرستان های مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی از شبکه دامپزشکی مریوان در مورخه 27 شهریور 1400 خبر داد.

مهندس مسعود خاتمی سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان مریوان افزود سرکار خانم دکتر شیوا قاسمی پور نماینده مردم شهرستان های مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی در یک بازدید سرزده در شبکه دامپزشکی شهرستان مریوان حاضر و با همکاران دیدار و گفتگو کرد.

وی گفت پس از شرح کوتاهی از عملکرد شبکه دامپزشکی شهرستان مریوان در سال جاری، برخی از مشکلات و موانع پیش روی خدمات رسانی به مردم عزیز برای ایشان توضیح داده شد و سپس در ادامه دکتر قاسمی پور ضمن قدردانی و تشکر از تلاش ها و زحمات کارکنان و رئیس شبکه دامپزشکی مریوان، اظهار داشت در انجام وظایف کارکنان شبکه دامپزشکی مریوان به جهت خدمت رسانی به شهروندان، در برخورد با افراد و شبکه های توزیع کننده فرآورده های خام دامی غیر قابل مصرف و فاسد با قوت حامی و پشتیبان شما هستم.

  • گروه خبری : مریوان
  • کد خبر : 277059
کلمات کلیدی
محمد طاهری

محمد طاهری

تصاویر

لینک کوتاه