• 1400/07/10 - 09:50
  • تعداد بازدید : 27
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
توسط اکیپ های اداره کل دامپزشکی کردستان در 72 ساعت گذشته رقم خورد

توقیف 8 محموله فاقد مجوز بهداشتی قرنطینه ای حمل مرغ زنده

مدیر کل دامپزشکی کردستان روز شنبه 10 مهر 1400 از شناسایی و توقیف 8 خودروی حامل مرغ زنده فاقد مجوز بهداشتی قرنطینه ای در محور مواصلاتی استان توسط اکیپ های اداره کل دامپزشکی کردستان طی 72 ساعت اخیر خبر داد.

                          به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کردستان، مدیر کل دامپزشکی کردستان روز شنبه 10 مهر 1400  از شناسایی و توقیف 8 خودروی حامل مرغ زنده فاقد مجوز بهداشتی قرنطینه ای در محور مواصلاتی استان توسط اکیپ های اداره کل دامپزشکی کردستان طی 72 ساعت اخیر خبر داد.

دکتر مجتبی ورمقانی مدیر کل دامپزشکی استان کردستان اظهار داشت اکیپ های ستادی و شبکه های دامپزشکی استان کردستان در ساعات مختلفی از شبانه روز عمدتاً در بازه زمانی شب و نیمه شب موفق به کشف و توقیف 8 دستگاه خودروهای حامل مرغ زنده فاقد گواهی حمل بهداشتی قرنطینه ای در مسیر خروج از استان شدند که با هماهنگی نیروی انتظامی نسبت به توقیف محموله ها اقدام گردید.

وی افزود با عنایت به شرایط موجود و اراده حاکم برای اجرای دقیق تر شیوه نامه نظارت بر تولید و عرضه گوشت مرغ و از آنجایی که این اقدام های غیر قانونی برای سوءاستفاده و به منظور سود دهی بالاتر روی داده به مراجع قضایی منعکس گردیده که با دستور آنان، محموله ها برای عرضه در بازار مصرف به قیمت مصوب دولتی به کشتارگاه ارسال گردید و خودرو ها نیز تا اطلاع ثانوی و تا صدور حکم محکومیت، توقیف شدند.  

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 277361
کلمات کلیدی
محمد طاهری

محمد طاهری

لینک کوتاه