• 1400/07/14 - 22:21
  • تعداد بازدید : 20
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

توقیف خودرو سواری پژو پارس با مسافرانی از جنس ۶۰۰ کیلوگرم مرغ در کردستان

مدیر کل دامپزشکی کردستان از توقیف یک دستگاه خودرو سواری که قصد خارج کردن مقدار 600 کیلو گرم مرغ کشتار روز به شیوه غیر بهداشتی از استان را در ساعت 3 بامداد روز 13 مهر 1400 داشت، خبر داد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کردستان، مدیر کل دامپزشکی کردستان از توقیف یک دستگاه خودرو سواری که قصد خارج کردن مقدار 600 کیلو گرم مرغ کشتار روز به شیوه غیر بهداشتی از استان را در ساعت 3 بامداد روز 13 مهر 1400 داشت، خبر داد.
دکتر مجتبی ورمقانی مدیر کل دامپزشکی استان کردستان اظهار داشت با تلاش پرسنل ستادی اداره کل دامپزشکی استان کردستان در ساعت 3 بامداد روز سه شنبه مورخه 13 مهر ماه سال جاری یک دستگاه خودروی سواری پژو پارس که مقدار 600 کیلو گرم مرغ گرم ( کشتار روز ) را در کابین عقب و جبعه خودرو جا سازی نموده و قصد خروج از استان را داشت را با کمک ماموران نیروی انتظامی متوقف و محموله مربوطه را ضبط نمودند.
دکتر ورمقانی ضمن تشکر از پرسنل زحمت کش و پر تلاش دامپزشکی افزود که حمل فرآورده های خام دامی علاوه بر داشتن مجوز بهداشتی قرنطینه ای، بایستی خودرو حامل نیز یخچال دار باشد که برای این مورد هیچکدام از این شرایط رعایت نشده بود لذا با پرونده ای برای ارجاع به مراجع تشکیل گردید. 
گفتنی است ظرف چند روز اخیر بیش از 13 کامیونت، وانت نیسان و خودرو که به منظور سودجویی مقادیر قابل توجهی مرغ زنده و گوشت مرغ گرم و کشتار روز را قصد خروج از استان را داشتند توسط کارکنان اداره کل دامپزشکی استان کردستان توقیف و با نظر مراجع قضایی به چرخه مصرف داخل استان منتقل شد.
  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 277636
کلمات کلیدی
محمد طاهری

محمد طاهری

تصاویر

لینک کوتاه